Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Klienta Biznesowego

Sunday Polska Sp. z o.o.

10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów Biznesowych (spotkania umawiane przez dział Call Center)

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań energii odnawialnej

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeń, bankowości bądź nieruchomości)

  • Zrozumienie specyfiki kanału biznesowego

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne

  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z gwarantowanej podstawy i korzystnego systemu prowizyjnego

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy, a w nim: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon i iPad

  • Otwartą ścieżkę kariery, a dzięki temu możliwość realnego awansu w strukturach firmy!

  • Profesjonalne szkolenia produktowe

  • Cele możliwe do realizacji, dzięki wiedzy przekazanej od naszych ekspertów sprzedaży

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Liczne konkursy sprzedażowe

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • A dodatkowo zniżka pracownicza na założenie instalacji fotowoltaicznej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • Konkursy sprzedażowe

Firma Sunday Polska jest na drugim miejscu wśród liderów z branży odnawialnych źródeł energii w Polsce! Sukces i dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszej wyspecjalizowanej kadrze. Zatrudniamy już ponad pół tysiąca ekspertów i doradców w cały kraju.

Naszą siłą są ludzie, dlatego nie zwalniamy tempa! Szukamy kolejnych zmotywowanych przedstawicieli do zarabiania naprawdę dużych pieniędzy.

Nie wierzysz na słowo? Sprawdź nas!

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC! Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy online!