Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Detalicznych

Grupa AmicaO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży na terenie województwa woj. śląskiego, małopolskiego
  • Współpraca z klientem detalicznym na wysokim poziomie
  • Tworzenie i aktualizowanie baz danych swoich Klientów
  • Tworzenie i realizowanie promocji handlowych
  • Sporządzanie i dostarczanie raportów
  • Budowanie ekspozycji produktów
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz zmian rynkowych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży AGD, branży technicznej lub FMCG
  • Wykształcenie - minimum średnie; mile widziane wykształcenie wyższe
  • Skuteczność w działaniach sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Konsekwencji w dążeniu do celu
  • Nastawienie na Klienta
  • Umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie o charakterze międzynarodowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesujący pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ośrodek wypoczynkowy

Obecnie do Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. do Działu Sprzedaży Krajowej poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Detalicznych

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Detalicznych, śląskie