Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów HoReCa

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
JESTEŚ HANDLOWCEM Z DOŚWIADCZENIEM?
CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ??
LUBISZ WYZWANIA???
ZNASZ KLIENTÓW Z BRANŻY RESTAURACYJNO-HOTELOWEJ????

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś/eś TAK to to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K  w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na  stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
DS. KLIENTÓW HORECA
MIEJSCE PRACY – POŁUDNIOWA CZĘŚĆ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

WYMAGANIA:

  • DOŚWIADCZENIE W PRACY NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
    MIN. 3 LATA
  • ZNAJOMOŚĆ BRANŻY GASTRONOMICZNEJ BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM
  • WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE
  • ZAANGAŻOWANIE, ELASTYCZNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ W DZIAŁANIU
  • ZDOLNOŚCI INTERPERSONALNE
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
  • PRAWO JAZDY  KAT. B
  • PREFEROWANE MIEJSCE ZAMIESZKANIA – BIELSKO BIAŁA I OKOLICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • REALIZACJA CELÓW SPRZEDAŻOWYCH
  • ROZWIJANIE PODLEGŁEGO RYNKU ORAZ AKTYWNE POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW Z BRANŻY GASTRONOMICZNEJ
  • DBAŁOŚĆ O UTRZYMANIE POZYTYWNYCH RELACJI BIZNESOWYCH Z DOTYCHCZASOWYMI KLIENTAMI
  • ZAPEWNIENIE WYSOKICH STANDARDÓW JAKOŚCIOWYCH W OBSŁUDZE KLIENTÓW

PROPONUJEMY:

  • PRACĘ W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE
  • SUKCESY PŁYNĄCE Z SATYSFAKCJONUJĄCEJ PRACY
  • MOTYWUJĄCE WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD WYNIKÓW
  • MIŁĄ ATMOSFERĘ W MŁODYM ZESPOLE
  • ROZWÓJ I PODNOSZENIE KWALIFIKACJI
  • STABILNĄ FORMĘ ZATRUDNIENIA – UMOWA O PRACĘ
  • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY, TELEFON KOMÓRKOWY I KOMPUTER

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się