Ta oferta pracy jest nieaktualna od 366 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów HoReCa

  • śląskie
  • Specjalista
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    JESTEŚ HANDLOWCEM Z DOŚWIADCZENIEM?
    CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ??
    LUBISZ WYZWANIA???
    ZNASZ KLIENTÓW Z BRANŻY RESTAURACYJNO-HOTELOWEJ????

    Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś/eś TAK to to ogłoszenie jest dla Ciebie.

    Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K  w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na  stanowisko:
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    DS. KLIENTÓW HORECA
    MIEJSCE PRACY – POŁUDNIOWA CZĘŚĆ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

    WYMAGANIA:

    • DOŚWIADCZENIE W PRACY NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
      MIN. 3 LATA
    • ZNAJOMOŚĆ BRANŻY GASTRONOMICZNEJ BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM
    • WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE
    • ZAANGAŻOWANIE, ELASTYCZNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ W DZIAŁANIU
    • ZDOLNOŚCI INTERPERSONALNE
    • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
    • UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
    • PRAWO JAZDY  KAT. B
    • PREFEROWANE MIEJSCE ZAMIESZKANIA – BIELSKO BIAŁA I OKOLICE

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • REALIZACJA CELÓW SPRZEDAŻOWYCH
    • ROZWIJANIE PODLEGŁEGO RYNKU ORAZ AKTYWNE POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW Z BRANŻY GASTRONOMICZNEJ
    • DBAŁOŚĆ O UTRZYMANIE POZYTYWNYCH RELACJI BIZNESOWYCH Z DOTYCHCZASOWYMI KLIENTAMI
    • ZAPEWNIENIE WYSOKICH STANDARDÓW JAKOŚCIOWYCH W OBSŁUDZE KLIENTÓW

    PROPONUJEMY:

    • PRACĘ W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE
    • SUKCESY PŁYNĄCE Z SATYSFAKCJONUJĄCEJ PRACY
    • MOTYWUJĄCE WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD WYNIKÓW
    • MIŁĄ ATMOSFERĘ W MŁODYM ZESPOLE
    • ROZWÓJ I PODNOSZENIE KWALIFIKACJI
    • STABILNĄ FORMĘ ZATRUDNIENIA – UMOWA O PRACĘ
    • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY, TELEFON KOMÓRKOWY I KOMPUTER

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
    Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”
    bottom