Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Kluczowych

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.02.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 27.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. z siedzibą Spółki w Łukowie

    poszukują pracownika na stanowisko:

    mazowieckie, małopolskie

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z kluczowymi klientami w kanale nowoczesnym na poziome centrali,
    • realizacja przyjętej polityki handlowej,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów sieciowych oraz budowanie trwałych relacji biznesowych,
    • definiowanie celów handlowych, wynikających ze współpracy z poszczególnymi klientami.
    • realizacja planów sprzedaży, bieżący monitoring rynku,
    • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami firmy.
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie we współpracy z klientami sieciowymi na poziomie centrali (warunek konieczny),
    • wykształcenie wyższe,
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i łatwość w budowaniu trwałych relacji,
    • elastyczność i umiejętność szybkiego adaptowania się do zmian i nowych sytuacji;
    • proaktywność w działaniu i umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji;
    • wysokie zdolności analityczne;
    • wybitne zdolności organizacyjne i umiejętność realizowania zróżnicowanych zadań;
    • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
    • prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników)
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające kryteria, proszone są o przesłanie swojej aplikacji
    za pomocą przycisku APLIKUJ.