Przedstawiciel Handlowy ds. klientów rynku tradycyjnego oraz DIY

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy na powierzonym terenie

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami firmy

  • Umacnianie wizerunku firmy na rynku i w sieciach dystrybucji,

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - sprzedaż do sklepów rynku tradycyjnego i DIY,

  • Znajomość rynku wykładzin podłogowych: PCV i dywanowych,

  • Umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy oraz premii sprzedażowej (miesięcznej oraz kwartalnej),

  • Pakiet socjalny oraz premie świąteczne,

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon oraz laptop.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.