Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. klientów sieciowych

TADEO TRADING SP. Z O.O.O firmie

TADEO TRADING SP. Z O.O.

Mechaników 12B

Warszawa

Producent i importer artykułów Biurowo – Szkolnych z ponad dwudziestoletnim stażem na rynku. Właściciel marki PENMATE, Flexi, ABRA oraz wyłączny dystrybutor marek: DONG-A, MUNGYO

Poszukuje do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów sieciowych na terenie całej Polski.
  • Przygotowanie i składanie ofert
  • Poszukiwanie nowych odbiorców.
  • Dbałość o ekspozycję w miejscach sprzedaży.
  • Inne powierzone zadania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Zamieszkanie na terenie Warszawy lub okolic.
  • Komunikatywność.
  • Prawo Jazdy kat. B.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju.
  • Dobra znajomości programów MS Office.
  • Znajomość rynku artykułów szkolnych i biurowych preferowana.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku preferowane.

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie w oparciu o podstawę plus premię zależną od wyników.
  • Samochód służbowy, komputer przenośny, telefon.
CV prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy