Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów w kanale nowoczesnym

INDEX FOODO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Index Food Sp. z o.o. Sp. k. wiodący dystrybutor markowych produktów kuchni śródziemnomorskiej i słodyczy, w związku z rozbudową Działu Handlowego poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
ds. klientów w kanale nowoczesnymNumer ref.: Region: Śląsk i Małopolska

Jeśli:

  • jesteś otwarty na próbowanie nowych smaków i potrafisz sprzedać je z przekonaniem,
  • jesteś pracowity, rzetelny, skrupulatny,
  • umiesz koordynować kilka tematów w tym samym czasie nie tracąc skupienia na priorytetach,
  • praca w korporacji to nie to, czego szukasz.

Dołącz naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • budowanie i rozwijanie współpracy w sieciach handlowych na wyznaczonym terenie,
  • realizowanie planów, celów i zadań w zakresie sprzedaży, dystrybucji oraz ekspozycji produktów,
  • zwiększenie udziału w rynku poprzez organizowanie aktywności lokalnych,
  • egzekucja i maksymalizacja aktywności centralnych,
  • analizowanie wyników sprzedaży u klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,
  • monitorowanie rynku, m in działań konkurencji w zakresie promocji, asortymentu i cen,
  • utrzymywanie silnych więzi z klientem poprzez regularne wizyty.

Oczekujemy:

  • zaangażowania i nastawienia na osiągnięcie celów,
  • dobrej znajomości rynku w branży FMCG, mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. sieci w kanale nowoczesnym,
  • predyspozycji sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • umiejętności efektywnego budowania relacji z klientami,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • aktualnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w środowisku międzynarodowych marek w kameralnym zespole rodzinnej firmy z ponad 30 letnią tradycją,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca podstawowa + premia zależna od wyników pracy),
  • dużą samodzielność w kreowaniu sprzedaży,
  • środki i narzędzia do realizacji celów,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • kartę Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Index Food (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy