Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
RAFS Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

RAFS Sp. z o.o.O firmie

  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kolonia Zygmunt 31e

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • rozszerzanie grona naszych odbiorców biznesowych

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

  • pomoc Klientom przy wdrażaniu nowych produktów i rozwiązań

  • raportowanie wyników swojej pracy

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • inicjowanie działań sprzedażowych i marketingowych mających na celu budowanie wizerunku firmy

  • realizacja założonego planu

  • przygotowanie ofert handlowych

  • bieżąca analiza rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętności efektywnego planowania i organizowania własnej pracy

  • otwarta postawa, komunikatywność

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word), w tym prezentacji w PowerPoint

  • orientacja na wynik oraz skuteczność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży opakowań tekturowych

  • doświadczenie handlowe na rynku B2B i B2C

  • znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)

  • miejsce zamieszkania: aglomeracja górnośląska

  • wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia: stała pensja + premia powiązana z osiąganymi wynikami

  • umowę o pracę z nastawieniem na długoterminową współpracę

  • szkolenia dotyczące materiałów opakowaniowych oraz technik sprzedaży

  • gotową bazę klientów

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na nowe pomysły

Tak się u nas pracuje