Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów (KAM)

Elis Textile Service Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży z zakresu serwisu (usługi) odzieży roboczej i ochronnej u największych klientów w regionie

  • Wykonywanie planów sprzedaży u istniejących klientów w podległym obszarze (województwo wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie),

  • Zwiększanie obrotu, portfela produktów, satysfakcji oraz rentowności u stałych klientów,

  • Planowanie, umawianie wizyt handlowych, regularne spotykanie się i utrzymywanie kontaktu z istniejącymi kluczowymi klientami firmy,

  • Tworzenie ofert handlowych dla kluczowych klientów firmy,

  • Negocjowanie i renegocjowanie kontraktów, przygotowywanie zmian w umowach,

  • Prowadzenie i uaktualnianie indywidualnej bazy istniejących kluczowych klientów,

  • Podejmowanie działań, zapobiegających wycofywaniu się kluczowych klientów ze współpracy z firmą,

  • Dostarczanie wiarygodnych informacji i rzetelnych prognoz sprzedaży,

  • Rozwój i nieustanna dbałość o jak najlepsze relacje z klientami w powierzonym regionie.

Podział czasu pracy
70%

Praca w terenie z klientami

15%

Tworzenie ofert

5%

Raporty

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – sprzedaż B2B,

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Dobra znajomość MS Excel i PowetPoint.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o wiodącej pozycji rynkowej,

  • Samochód służbowy (również do wykorzystania do celów prywatnych),

  • Niezbędne do pracy narzędzia elektroniczne (tablet, telefon),

  • Ciekawą pracę i różnorodność prowadzonych działań,

  • Rozwój zawodowy w oparciu o realizowane szkolenia,

  • Udział w konkursach i możliwość wyjazdu na zagraniczne wycieczki,

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny (bony świąteczne, wczasy pod gruszą itp.), dofinansowanie do karty sportowej,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy

osoby, która będzie rozwijać sprzedaż usług u kluczowych klientów.

Kluczowe kompetencje:

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

Praktyczna znajomość zasad prowadzenia negocjacji,

Wysoka kultura osobista,

Nastawienie na wynik,

Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,

Odpowiedzialność, uczciwość, umiejętność znajdowania rozwiązań,