Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów (KAR)

Perfetti Van Melle Polska

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i dystrybucja produktów z oferty firmy wg planu sprzedaży,

  • kontrola procesu dystrybucji u kluczowych Klientów,

  • Optymalizacja procesów sprzedaży,

  • Organizowanie promocji i sporządzanie raportów z akcji promocyjnych,

  • Przygotowanie statystyk i raportów na potrzeby bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • To stanowisko będzie idealne dla osoby, która posiada doświadczenia w pracy z sieciami lokalnymi oraz podhurtami

  • Zna lokalny rynek

  • Jest zorientowana na realizację powierzonych celów

  • Cechuje ją zaangażowanie, dokładność i sumienność

  • Posiada min. średnie wykształcenie

  • Posiada prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowę o pracę z systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia jak

  • Samochód służbowy oraz telefon

  • Pakiet benefitów takich jak:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • System Kafeteryjny MyBenefit

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Do aplikacji proszę dodać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfetti van Melle Polska Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)