Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

PKN ORLEN S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
  • Przygotowywanie umów, zabezpieczeń kontraktów oraz uczestniczenie w procesie podpisywania umów handlowych z Klientami
  • Monitorowanie kondycji finansowej Klientów, bieżących płatności oraz limitów kredytowych
  • Bieżąca analiza oraz monitoring rynku na powierzonym terenie działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w segmencie B2B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Orientacja na wyniki i umiejętności sprzedażowe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Profesjonalizm, współpraca oraz innowacyjność w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat B - gotowość do pracy na terenie województwa śląskiego i opolskiego

Mile widziane

  • Znajomość rynku paliwowego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Aktualne oferty pracodawcy
KRR04217

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów, Katowice