Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Łódź

    Jesteśmy polską firmą działającą na terenie całego kraju oraz zagranicą

    Główne kierunki działania:

    • Edukacja w zakresie pierwszej pomocy i ratownictwa
    • Produkcja apteczek i zestawów pierwszej pomocy
    • Przedstawicielstwo w Polsce Amerykańskiej firmy Cardiac Science (AED)
    • Wyposażanie w sprzęt ratowniczy i szkoleniowy
    • Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym wszystkich jego uczestników

    Nasza misja "Poprzez dobry sprzęt i edukacje pomóc ratować ludzkie życie" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich bezpieczeństwo. Realizacja tej misji została doceniona w 2016 roku przez Komisję Europejską, która przyznała Centrum BRD nagrodę za najlepsze działania związane z bezpieczeństwem w Europie.

    Szukamy do zespołu osoby, która będzie budowała kontakty z nowymi klientami, a także dbała o relacje z bieżącymi odbiorcami.

    Jeśli jesteś osobą z pasją, lubiącą wyzwania, poszukującą możliwości rozwoju, a jednocześnie nie chcesz pracować w wielkiej korporacji - aplikuj do nas - Centrum BRD jest miejscem którego poszukujesz.

    OPIS STANOWISKA

    • Pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B (bezpośrednio i telefonicznie)
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych poprzez kompleksową obsługę klienta
    • Rozbudowywanie bazy klientów i rozwój sprzedaży w podległym terenie
    • Przygotowywanie ofert handlowych i ofert do przetargów
    • Utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami

    WYMAGANIA

    • Min 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
    • Udokumentowany przebieg kariery zawodowej
    • Wykształcenie wyższe preferowane
    • Zdolności negocjacyjne i handlowe
    • Znajomość Programu Office
    • Prawo jazdy Kat. B
    • Gotowość do podróżowania
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych
    • Orientacja na potrzeby klienta
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    CO OFERUJEMY

    • Duży zakres samodzielności
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własnej działalności
    • Szkolenia
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków czyli laptop i tel. komórkowy, docelowo samochód służbowy
    • Możliwość rozwoju w oparciu o indywidualne aspiracje i plany rozwojowe.