Oferta pracy

Politan Spółka z o. o. S.K.A.

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Politan Spółka z o. o. S.K.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 25 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na ternie woj. mazowieckiego oraz części woj. lubelskiego

  • regularne odwiedzanie klientów w celu przyjęcia zamówienia i dbanie o właściwą ekspozycję towarów

  • pozyskiwanie nowych, kluczowych klientów

  • maksymalizacja dystrybucji produktów marek Politan u klientów na powierzonym terenie

  • realizacja standardów merchandisingowych

  • prowadzenie analizy rynku pod kątem opinii klientów oraz śledzenie działań konkurencji i przekazywanie tych informacja w systemie eLeader

  • zarządzanie terminami przydatności produktów do użytku

  • realizacja standardu obsługi klientów

  • wykonywanie zleconych analiz sprzedaży na podległym rynku

Nasze wymagania

  • miejsce zamieszkania - Warszawa (warunek konieczny)

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • poparta sukcesami umiejętność pozyskiwania nowych klientów

  • znajomość technik sprzedaży i merchandisingu

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdu

  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań oraz wysoka kultura osobista

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

  • nastawienie na realizację celów oraz dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem

  • znajomość rynku FMCG będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe (karta MultiSport, dopłata do ubezpieczenia na życie, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, Program Rozwoju Talentów)

  • praca w gronie profesjonalistów z wysokiej jakości produktem markowym o rosnącym znaczeniu na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy takie jak: samochód oraz notepad

  • pakiet szkoleń adaptacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Politan to polski producent, który dostarcza kompleksowych rozwiązań dla gospodarstw domowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży. Więcej informacji na www.politan.pl.

Przewiń do profilu firmy