Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Bakalland S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych wartościowych i jakościowych na obsługiwanym terenie.

  • Realizacja powierzonych obowiązków oraz prawidłowe wykorzystanie przyznanych budżetów.

  • Kompleksowa i regularna obsługa klienta tradycyjnego.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego preferowane w branży spożywczej

  • Znajomość lokalnego rynku klientów tradycyjnych

  • Znajomość marek Bakalland i Delecta.

  • Umiejętność samodzielnego kreowania akcji promocyjnych

  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań

  • Otwartość na realizację celów sprzedażowych oraz celów jakościowych

  • Duża dyspozycyjność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dużej polskiej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Prace w pasjonującym i podlegającym szybkim zmianom sektorze rynku

  • Samochód służbowy i  telefon komórkowy