Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów MT

Bakalland S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych wartościowych i jakościowych na obsługiwanym terenie

  • Realizacja powierzonych obowiązków oraz prawidłowe wykorzystanie przyznanych budżetów

  • Kompleksowa i regularna obsługa klienta sieciowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego

  • Znajomość lokalnego rynku supermarketów i klientów detalicznych

  • Umiejętność samodzielnego kreowania akcji promocyjnych

  • Umiejętność zarzadzania zespołem serwisantów

  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań

  • Otwartość na realizację celów sprzedażowych oraz celów jakościowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w polskiej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Samochód służbowy i telefon komórkowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne