Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy ds.Kluczowych Klientów

Bakalland S.A.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Setki tysięcy zadowolonych klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy- to właśnie Bakalland S.A.!

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych wartościowych i jakościowych na obsługiwanym terenie
  • Realizacja powierzonych obowiązków oraz prawidłowe wykorzystanie przyznanych budżetów
  • Kompleksowa i regularna obsługa klienta detalicznego i sieciowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego
  • Znajomość lokalnego rynku supermarketów i klientów detalicznych
  • Umiejętność samodzielnego kreowania akcji promocyjnych
  • Umiejętność zarzadzania zespołem serwisantów
  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • Otwartość na realizację celów sprzedażowych oraz celów jakościowych
  • Prawo jazdy kat.B, dostęp do internetu i komputera w celu komunikacji z firmą

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w polskiej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Samochód służbowy i telefon komórkowy

Administratorem danych osobowych jest Bakalland S. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5, 00-446 Warszawa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem mailowym: [email protected] lub pisemnie na adres: ul Fabryczna 5, 00-446 Warszawa.

Dane będą przetwarzane w celach przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Podstawą przetwarzania w zakresie danych wymaganych przez pracodawcę jest obowiązek prawny ciążący na administratorze oraz czynności zmierzające do zawarcia umowy, natomiast w przypadku pozostałych danych, dobrowolnie podanych przez kandydata – zgoda wyrażona ich podaniem.

Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi zaaplikowanie na wybrane stanowisko. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat od jej wyrażenia.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ogłoszenie archiwalne