Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

  • Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-11-22
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-12-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPRZEDAŻ, kanał tradycyjny
    NIVEA POLSKA, obszar: Tarnobrzeg, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski

    Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań i tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1 pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

    ZADANIA:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współpracę z klientami w kanale tradycyjnym. Do jej zadań będzie należało osiąganie założonych celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i jakościowych we współpracy z zespołem poprzez realizację planów sprzedaży oraz zadań jakościowych.

    OCZEKIWANIA:

    • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w sektorze FMCG)
    • Wykształcenie wyższe
    • Prawo jazdy kat. B
    • Komunikatywność, umiejętność budowania długotrwałych relacji
    • Przedsiębiorczość i samodzielność

    OFERTA NIVEA:

    • Oferujemy umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, a także atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń.