Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów – Pudliszki (Kraft Heinz)

  • Bielsko-Biała, Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida czy mBank.

    Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny 1000 Przedstawicieli Handlowych i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.
    Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy KraftHeinz Company, producenta wielu światowych marek, a wśród nich Heinz i Pudliszki poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych, a także obsługę klientów z rynku nowoczesnego. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym oraz otrzymasz gotową trasówkę z bazą klientów.
    Miejsce pracy:
    Bielsko-Biała, Tychy
    Wynagrodzenie:
    4 - 6 tys. zł
    Przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii.

    Obowiązki

    • obsługa klientów na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
    • sprzedaż na bazie presellingu
    • zapewnienie dostępności produktów Heinz, Pudliszki oraz wprowadzenie nowości
    • przestrzeganie standardów merchandisingowych
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • analiza rynku i konkurencji
    • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

    Oczekujemy

    • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • znajomości rynku nowoczesnego i doświadczenia w obsłudze dużych sieci międzynarodowych
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    • umiejętności budowania długotrwałych relacji
    • nastawienia na realizację celu
    • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
    • skuteczności i umiejętności negocjacji

    Oferujemy

    Sprzedaż markowych produktów – Heinz,
    Pudliszki
    Umowa o pracę
    Atrakcyjne
    wynagrodzenie
    i system premiowy
    Niezbędne narzędzia
    pracy (telefon)
    Nowy samochód
    służbowy
    Pakiet medyczny
     Luxmed
    Dofinansowanie
    karnetu sportowego
    Stały rozwój i doświadczenie
    w sprzedaży
    Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj”

    Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia

    Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]

    O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k  przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: www.targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.