Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. Kluczowych Klientów

La Rive S.A.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • egzekucja ustaleń centralnych w sieciach międzynarodowych,

  • budowanie długotrwałych relacji z kierownikami hal w sieciach międzynarodowych,

  • nadzór nad pracą merchandiserów,

  • kompleksowa obsługa sklepów detalicznych,

  • budowanie dystrybucji na powierzonym terenie,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • organizacja promocji w punktach sprzedaży,

  • raportowanie wyników pracy do centrali firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe,

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • orientacja na wynik, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, silna osobowość,

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń mobilnych,

  • prawo jazdy kat. „B".

Mile widziane

Doświadczenie w branży kosmetycznej.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji wraz z premią zależną od wyników,

  • narzędzia niezbędne w codziennej pracy (samochód służbowy, telefon, ipaq) oraz jasno wyznaczone cele i bieżący feedback w zakresie ich realizacji,

  • pakiet benefitów socjalnych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • perspektywę długoterminowego zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • dostęp do platformy czytelniczej

La Rive S.A.

LA RIVE to jeden z czołowych producentów perfum i wód perfumowanych w Europie.

Wspólnie z najlepszymi światowymi perfumiarzami tworzymy wyjątkowe kompozycje zapachowe, które konfekcjonujemy we własnej, nowoczesnej fabryce. Dla nas tworzenie perfum to sztuka, w której liczy się każdy szczegół. Opatentowane formy i nowoczesny design zapewniają naszym produktom niepowtarzalność. Ich jakość potwierdza uznanie klientów w Polsce i ponad 50 krajach na pięciu kontynentach.

Przewiń do profilu firmy

Preferowane miejsce zamieszkania:

Rzeszów i okolice.