Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Konstrukcji Fotowoltaicznych

BUDMAT Bogdan Więcek

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i sprzedaż konstrukcji stalowych pod panele fotowoltaiczne,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych,

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,

  • Realizacja szczegółowych warunków współpracy z klientami i nadzór nad jej prawidłowym przebiegiem,

  • Reprezentacja firmy w podległym regionie; monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • Planowanie własnych działań oraz bieżące ich raportowanie.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialne będą za pozyskiwanie klientów biznesowych oraz sprzedaż konstrukcji fotowoltaicznych,

  • Lubią pracę związaną z doradzaniem i sprzedażą,

  • Znają w jakikolwiek sposób branżę rynku fotowoltaicznego,

  • Są aktywne i lubią pracę w terenie,

  • Mają ukształtowane umiejętności interpersonalne predysponujące do pracy z klientami biznesowymi

To oferujemy

  • Pracę w prężnej firmie o znanej marce i profesjonalnym zespole,

  • Wysokie prowizje za pozyskiwanie i utrzymywanie klientów,

  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy,

  • Wsparcie merytoryczne oraz Back Office.

Życie jest albo fascynującym przeżyciem albo nie ma go wcale. My w to wierzymy. Praca w grupie BUDMAT to porywająca i ekscytująca przygoda - wyprawa dla ludzi, którzy są gotowi na odważne wyzwania. Zapomnij o standardowych rozwiązaniach. Zapomnij o stagnacji i nudzie.

Jeśli w Twoich żyłach pulsuje krew poszukiwacza przygód, BUDMAT to Twoje miejsce. Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających przynajmniej CV za pomocą przycisku Aplikuj.