Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyków

Herbapol Lublin S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży kosmetyków Herbapol-Lublin S.A. na terenie woj. małopolskiego i woj. śląskiego

  • budowanie dystrybucji na powierzonym terenie

  • efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów

  • dbanie o ekspozycję produktów w punktach sprzedaży

  • realizacja akcji promocyjnych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale handlowym w branży FMCG (preferowane doświadczenie w branży kosmetycznej)

  • znajomość rynku tradycyjnego i drogeryjnego

  • nastawienie na cel i realizację planów sprzedaży

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • kreatywność i samodzielność w działaniu

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój umiejętności sprzedażowych (szkolenia, kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy)

  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa, dofinansowanie do obiadów

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, Ipad).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,

funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,

zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy

tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Przewiń do profilu firmy