Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Kotłów Jonowych

Modern HOME SYSTEM s.c.

5 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych

  • Doradztwo z zakresie doboru ogrzewania

  • Sprzedaż kotłów jonowych

  • Wykonywanie audytów

  • Codzienne raportowanie swoich działań

  • Reprezentowanie firmy i kreaowanie jej pozytywnego wizerunku

Nasze wymagania

  • Gotowość do założenia/prowadzenia własnej działalności gospodarczej - WARUNEK NIEZBĘDNY

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe

  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania Klientów

  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Znajomość obsługi MS OFFICE

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Właściwa organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia - umowa B2B

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wysokie zarobki bez górnej granicy

  • Zdobycie doświadczenia w innowacyjnej branży

  • Sprzedaż innowacyjnych produktów

  • Duża możliwość rozwoju zawodowego

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca w profesjonalnym i zdyscyplinowanym zespole

O nas

Modern Home System specjalizuje się w systemach grzewczych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Jako firma stawiamy na profesjonalizm i współpracę.

Wiemy, że tylko dzięki zaangażowanym pracownikom posiadającym dużą wiedzę, jesteśmy w stanie zaoferować usługi najwyższej jakości. Zależy nam na zadowoleniu Naszego zespołu, dlatego Nasi pracownicy cyklicznie uczestniczą w szkoleniach poszerzając swoją wiedzę z zakresu produktów, nowych technologii oraz technik sprzedaży.