Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów firmowych
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług
  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe
  • Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka nad obecnymi Klientami firmy na każdym etapie współpracy
  • Praca biurowo-terenowa
  • Ty sprzedajesz i zarabiasz - my zajmujemy się resztą

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich,
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność utrzymywania dobrych oraz długotrwałych relacji
  • Własny samochód - pełen zwrot paliwa i amortyzacji
  • Nie musisz mieć doświadczenia - w końcu wszystkiego można się nauczyć

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz proces coachingowi
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • W późniejszym etapie współpracy możliwość otrzymania samochodu służbowego z możliwością wykorzystywania go do celów prywatnych
  • Wsparcie doświadczonego menagera na każdym etapie
  • Wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Wysokie i najszybciej wypłacane prowizje na rynku
  • Co najważniejsze - domowa, niekorporacyjna atmosfera
  • Pakiet szkoleń
  • Pakiet sportowy

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu, Opole