Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy ds. obsługi hipermarketów

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka notowana na GPW o wiodącej pozycji na rynku z branży spożywczej
    poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. OBSŁUGI HIPERMARKETÓW
    Teren działania: Kraków, Katowice

    Kluczowe zadania:

    • Realizowanie ustaleń centralnych dotyczących obecności produktów Helio w sklepach
      sieci handlowych
    • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
    • Dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż
    • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w obsłudze sieci międzynarodowych na stanowisku PH lub Merchandisera
    • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
    • Znajomości lokalnego rynku i standardów sprzedaży
    • Prawa jazdy kat. B
    • Wykształcenia minimum średniego

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy oraz premii od osiąganych wyników
    • Stały rejon działania
    • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (samochód służbowy, telefon)
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.