Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. obsługi inwestycji budowlanych

HORTICO S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie Klientów z branży budowlanej (firmy wykonawcze, kierownicy robót, deweloperzy, architekci, biura projektowe itp.) oraz utrzymywanie z nimi długofalowych relacji,

  • opracowywanie i realizacja skutecznych strategii sprzedaży,

  • negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych i umów,

  • monitorowanie podległego rynku i analiza działań konkurencji,

  • doradztwo techniczne w zakresie dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb Klientów,

  • wdrażanie akcji marketingowych, promowanie wizerunku firmy,

  • współpraca z zespołem sprzedażowym,

  • ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ds. Inwestycji, Doradcy Techniczno-Handlowego (preferowana branża budowlana),

  • wiedza techniczna w zakresie asortymentu budowlano-wykończeniowego,

  • znajomość specyfiki rynku inwestycyjnego,

  • praktyczna znajomość technik sprzedażowych,

  • silna motywacja do pracy i dynamizm w działaniu,

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,

  • odpowiedzialność i rzetelność,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • znajomość MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne: budownictwo.

To oferujemy

  • zatrudnienie na zasadach B2B,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,

  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest podmiotem z ponad 30-letnią historią gospodarczą, zatrudniamy ok. 250 osób. Poprzez sieć własnych hurtowni zajmujemy się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy. Posiadamy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Rosji, w Ukrainie, w Rumuni, w Łotwie i Białorusi. Prowadzimy 4 własne centra ogrodnicze, market budowlany PSB Mrówka, jesteśmy właścicielem firmy nasiennej PNOS w Ożarowie Mazowieckim i Spółki Ogrofol Sp. z o.o. Wdrażamy nowe technologie upraw ogrodniczych. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży ogrodniczej oraz jedynym notowanym na Rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o naszej Spółce można znaleźć na stronie internetowej www.hortico.pl.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji:

  • wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym,

  • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata,

  • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia),

  • w trakcie rozmów kwalifikacyjnych mogą pojawić się elementy studiów przypadków lub symulacje sytuacji zawodowych.

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny