Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. obsługi inwestycji budowlanych

Heban sp. z o.o. sp.k.

  • Kosocicka 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kosocicka 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami

  • opracowywanie i realizacja skutecznych strategii sprzedaży

  • monitoring aktualnej sprzedaży na grupie klientów

  • ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów

  • współpraca z zespołem sprzedażowym

  • realizowanie ustalonych planów sprzedażowych

  • sporządzanie ofert handlowych

  • kontrola płatności

  • współpraca z przedstawicielami handlowymi stacjonarnymi

  • współpraca z producentami w zakresie sprzedaży asortymentowej

Nasze wymagania

  • doskonale znasz standardy obsługi klienta i potrafisz nawiązywać z klientem długofalowe relacje

  • znasz asortyment budowlano-wykończeniowy

  • znasz specyfikę rynku inwestycyjnego

  • posiadasz umiejętności negocjacyjne i znasz procesy w sprzedaży inwestycyjnej

  • biegle posługujesz się komputerem (znasz programy sprzedażowe)

To oferujemy

  • bezpieczeństwo – dobre, konkurencyjne wynagrodzenie,

  • decyzyjność i odpowiedzialność,

  • narzędzia pracy takie jako samochód służbowy, telefon, laptop,

  • pakiet ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jesteśmy dystrybutorem materiałów budowlanych i wykończeniowych w Małopolsce. Zaopatrujemy Klientów w profesjonalne materiały budowlane, wykończeniowe, systemy dociepleń, chemię budowlaną i potrzebne do realizacji inwestycji narzędzia. Z naszej oferty korzystają m.in. inwestorzy i firmy wykonawcze. Gwarantujemy kompleksową obsługę i indywidualne podejście do klienta. Stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. inwestycji w naszej firmie jest jednym z najważniejszych.

Przewiń do profilu firmy