Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Obsługi PSB Mrówka

SEVEN SPÓŁKA Z.O.O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. OBSŁUGI PSB MRÓWKA

Podstawowe obowiązki:

  • budowanie i rozwój sprzedaży produktów profesjonalnych chemii budowlanej na składach budowlanych PSB Mrówka w przydzielonym regionie, uwarunkowanym od miejsca zamieszkania.
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami firmy,
  • identyfikowanie potrzeb klientów oraz doradztwo techniczne i handlowe,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • realizowanie planów i celów sprzedaży, na powierzonym terenie
  • stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego,odpowiedzialnego za sprzedaż do grupy PSBwarunek konieczny,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów,
  • głębokie zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji.
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży chemii budowlanej lub pokrewnej.

Oferujemy:

  • pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący osiągane wyniki,
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet,

Prosimy o umieszczenie w tytule aplikacji PH+ REGION na który aplikacja jest składana.

Aplikacje (CV + zdjęcie i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ,
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Niekompletne aplikacje nie będą rozpatrywane.
SEVEN SPÓŁKA Z.O.O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ogłoszenie archiwalne