Przedstawiciel Handlowy w Branży Elektro – Obsługa Sieci Wielkopowierzchniowych

Klient Pracuj.pl

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta poszukującego pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Branży Elektro.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budżetu sprzedażowego,

  • Bieżąca obsługa Klientów, wyszukiwanie i nawiązywanie długoterminowych relacji z nowymi Klientami,

  • Codzienna praca i raportowanie w oparciu o CRM,

  • Dbanie o właściwy wizerunek produktów poprzez ich właściwą ekspozycję zgodną ze standardami firmy,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Współpraca z zespołem handlowym firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 letnie doświadczenie,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sieci DIY,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Pracodawca oferuje

  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Firma DPM Solid powstała w 1995 roku. Jesteśmy wiodącym producentem anten oraz dystrybutorem artykułów elektrycznych i elektronicznych. Nasza oferta obejmuje również artykuły audio-wideo, latarki, mocowania antenowe, oświetlenie, uchwyty TV, osprzęt elektryczny etc. Obecnie DPM Solid jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w swojej branży. Nasze produkty znajdziecie Państwo w największych sieciach handlowych na terenie Polski oraz wielu innych na terenie Europy

Przewiń do profilu firmy