Przedstawiciel handlowy ds. Ochrony Fizycznej

Ochrona Juwentus

  • Myślenice

    Myślenice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na określonym obszarze

  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków kontraktu, nadzór nad jego realizacją

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy

  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe

  • Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka posprzedażowa nad obecnymi Klientami firmy na każdym etapie współpracy

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność planowania pracy własnej

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność negocjacji i determinacja w dążeniu do celu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjny system prowizyjny, który nie jest ograniczony górnym progiem (sky is the limit)

  • Pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole

  • System szkoleń

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. W związku z rozwojem i nowymi wyzwaniami, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy