Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. odnawialnych źródeł energii

EPG Sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych.

Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco
Numer ref.: Obszar działania: woj. dolnośląskie

Zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju w branży fotowoltaicznej, która aktualnie przeżywa swój rozkwit
  • Szkolenia z technik sprzedaży i fotowoltaiki
  • Pracę w dynamicznie rozrastającej się firmie, w której wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Wsparcie managera regionu
  • Wysoki system prowizyjny
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas – raz w miesiącu
  • Prywatną opiekę medyczną na bardzo dobrych warunkach
  • Profesjonalny kalkulator do tworzenia ofert
  • Rozbudowany i intuicyjny system CRM
  • Konkursy sprzedażowe
  • Wsparcie leadów sprzedażowych
  • Wsparcie inżynierów oraz zaplecze biurowe pozwalające skupić Ci się na Twoich celach

Główne obowiązki:

  • Sprzedaż fotowoltaiki dla Klientów z sektora B2B oraz B2C,
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta, również wsparcie posprzedażowe (przy wsparciu biura)
  • Aktywne pozyskiwanie klientów, jesteśmy otwarci na większość sektorów, masz dużo możliwości
  • Analiza rynku oraz potrzeb partnerów biznesowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące raportowanie wyników w CRM

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w handlu (doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki będzie dużym atutem)
  • Gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie
  • Czynnego prawa jazdy kat. B (warunek niezbędny)
  • Umiejętności prowadzenia skutecznych rekrutacji
  • Nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • Chęci do rozwoju i zdobywania wiedzy niezbędnej w branży fotowoltaicznej
  • Komunikatywności
  • Mile widziana znajomość programu CRM

Brzmi interesująco? Nie czekaj!
Wyślij nam swoje CV

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacji prowadzonych przez Spółkę EGP Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Mikołaja Reja 13/15 lok 216, przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy