Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii

KS ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa o pracę
5 00028 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne pozyskiwanie nowych oraz obsługa aktualnych klientów

  • Osiąganie wyznaczonych celów

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży dzięki bezpośrednim wizytom biznesowym oraz prezentacji ofert (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, maty grzewcze, magazyny energii, ładowarki do aut elektrycznych)

  • Obsługa klientów zarówno biznesowych ( duże i małe przedsiębiorstwa ) jak i indywidualnych ( gospodarstwa domowe )

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Czynne uczestnictwo w budowaniu najlepszego Zespołu Sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (dodatkowym atrybutem będą branże: fotowoltaika, energia elektryczna)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności swobodnej komunikacji

  • Prowadzenie skutecznych negocjacji

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych, długotrwałych relacji

  • Własnego samochód (zwrot kosztów paliwa w wysokiej prowizji sprzedażowej lub innej formie rozliczeń)

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowę o pracę, umowę zlecenie lub samozatrudnienie)

  • Pakiet szkoleń praktyczno – technicznych na start oraz w trakcie współpracy

  • Najnowszą technologię i produkty najwyższej jakości, których klienci potrzebują

  • Narzędzia wspierające sprzedaż, komputer/ tablet

  • Bardzo szybki proces decyzyjny, bez zbędnych korpo formalności

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie biura

  • Stabilność firmy będącej na rynku od 2009 roku

  • Możliwość ciągłego rozwoju

  • Zaangażowany zespół oraz wsparcie managera wspierającego sprzedaż

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce

  • Szansę tworzenia najlepszego sprzedażowego Zespołu w Regionie

Wynagrodzenie

Średnie zarobki uzależnione są od modelu zatrudnienia oraz osiągniętych wyników sprzedaży.

Dodatkowe Informacje

Lokalizacja biura: Garwolin