Przedstawiciel handlowy ds. odnawialnych źródeł energii

EPG Sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych.

Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. Nasza codzienna praca ma realny wpływ na naturalne środowisko!!!! DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco
Miejsce pracy: Cała Polska

Główne obowiązki:

  • Sprzedaż fotowoltaiki dla Klientów z sektora B2B oraz B2C
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Identyfikowanie nowych możliwości współpracy
  • Analiza rynku oraz potrzeb partnerów biznesowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące raportowanie
  • Dbanie o dobre imię pracodawcy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży terenowej min. 1 rok (znajomość branży fotowoltaicznej będzie dużym atutem)
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • Komunikatywności
  • Samodzielności
  • Mile widziana znajomość programu CRM (Bitrix24)

Oferujemy:

  • Pracę w błyskawicznie rozrastającej się firmie, w której wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Prowizję wprost uzależnioną od osiąganych wyników
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy (NIE oznacza to pracy 24h/7, tylko godziny pracy wybrane przez CIEBIE)
  • Możliwość pracy na terenie całej Polski. Ty będziesz odpowiedzialny/a za konkretny rejon
  • Samodzielność w planowaniu spotkań
  • Wsparcie pozostałych działów, zwłaszcza Call Centre oraz Działu Projektowego
  • Prywatną opiekę medyczną na bardzo dobrych warunkach
  • Stały rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu sprzedaży i fotowoltaiki

Brzmi interesująco? Nie czekaj!
Wyślij nam swoje CV

Prosimy o dodanie klauzuli:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy