Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. odnawialnych źródeł energii

EPG Sp. z o.o

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy dla Klientów z sektora B2C oraz B2B,

  • dbanie o wysoki poziom obsługi klienta i wsparcie posprzedażowe (przy współpracy z biurem),

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • analiza rynku oraz potrzeb partnerów biznesowych,

  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji,

  • planowanie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu (w sprzedaży fotowoltaiki będzie dużym atutem),

  • gotowość do aktywnej sprzedaży w terenie,

  • umiejętność prowadzenia spotkań i negocjacji,

  • znajomość technik sprzedaży,

  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek niezbędny),

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • chęci do rozwoju i zdobywania wiedzy niezbędnej w branży OZE,

  • mile widziana znajomość programu CRM.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w branży OZE, która aktualnie przeżywa swój rozkwit,

  • szkolenia z technik sprzedaży,

  • szkolenia produktowe dot. odnawialnych źródeł energii,

  • pracę w zgranym zespole, w którym wszyscy mówimy sobie po imieniu,

  • wsparcie managera regionu oraz specjalistów ds. wsparcia sprzedaży,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny,

  • profesjonalny kalkulator do tworzenia ofert,

  • rozbudowany i intuicyjny system CRM,

  • wsparcie inżynierów oraz zaplecze biurowe pozwalające Ci skupić się na Twoich celach,

  • zapewnienie obsługi kredytowania dla klientów,

  • profesjonalną organizację montażu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Przewiń do profilu firmy