Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii

ARFA HR BEATA PRZONDOO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, firmy z branży odnawialnych źródeł energii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, systematyczną, zaangażowaną, chcesz rozwijać się zawodowo w innowacyjnej i dynamicznie rosnącej branży i zarabiać netto od 10 000 zł, bez górnego limitu – to oferta właśnie dla Ciebie!

Jakie wymagania musisz spełniać:

  • minimum sześciomiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży OZE,
  • znajomość podstawowych zagadnień dotyczących fotowoltaiki,
  • otwartość i komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • referencje od klientów będą dodatkowym atutem.

Jakie zadania będziesz wykonywać:

  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • tworzenie specyfikacji, ofert produktowych i wykonawczych dla klientów z zakresu fotowoltaiki (PV),
  • przygotowywanie ofert handlowych z branży PV,
  • doradztwo techniczne w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
  • prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów,
  • negocjacja warunków zawieranych transakcji,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • weryfikacja techniczna ofert rynkowych w zakresie komponentów technicznych instalacji,
  • wdrażanie do sieci sprzedaży nowych produktów i oferty handlowej partnerów biznesowych,
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • umowę o współpracy B2B,
  • wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 500 złotych netto/ kWp,
  • własne narzuty od stawki uwzględnionej w cenniku bazowym bez narzucania górnej granicy,
  • wynagrodzenie za każdy zamontowany kWp bez ograniczenia targetowego,
  • możliwość udziału w wielu akcjach promocyjnych, które dają możliwość uzyskania aż 700 złotych netto prowizji za każdy zamontowany w danej akcji promocyjnej kilowat,
  • dużą samodzielność,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ARFA HR Beata Przondo, zgadzasz się na przetwarzanie przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne