Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Meden-Inmed Sp. z o.o., ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin, e-mail [email protected] Z Inspektorem Ochrony Danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Meden - Inmed Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy ds. opieki nad pacjentem w Wydziale Rehabilitacji

Meden - Inmed Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 19 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedażowego na podległym terenie całej Polski,

  • reprezentowanie firmy Meden-Inmed,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji produktów i sprzętu dla klienta,

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych,

  • współpraca merytoryczna w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,

  • umiejętności sprzedażowe widoczne w wynikach sprzedaży,

  • doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych,

  • współpraca w ramach zespołu oraz stałe dążenie do zdobywania nowej wiedzy,

  • wysoka motywacja oraz zaangażowanie w pracę,

  • dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka angielskiego,

  • aktualne prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wiedza w obszarze opieki nad pacjentem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę, w której podejmowanie wyzwań i orientacja na cel skutkuje widocznymi wynikami,

  • dołączenie do zespołu profesjonalistów, pracujących z prawdziwą pasją,

  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, targach,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i budowania portfolio firmy w zakresie opieki nad pacjentem,

  • możliwość pracy z akredytowanym coachem biznesu,

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje