Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

SUN FEE sp. z o.o.

umowa o pracę
3 2009 100 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie

  • samodzielne budowanie bazy Klientów

  • odbywanie spotkań z pozyskanymi Klientami

  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii

  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania

  • potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów indywidualnych

  • metoda D2D nie jest Ci obca

  • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania

  • motywuje Cię praca na celach sprzedażowych i zdrowa rywalizacja

  • chcesz decydować ile zarobisz - rozliczamy się już od pierwszego sprzedanego kWp

  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

  • fascynuje Cię branża OZE

  • zarażasz pozytywną energią ☺

To oferujemy

  • będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranych dostawców rozwiązań OZE w Polsce

  • oferujemy elastyczną formę współpracy: umowę zlecenie, umowę o prace lub własna działalność

  • pracujesz na prowizji bez sufitów

  • masz możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych

  • nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE

O nas

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Magazyny Energii, Pompy Ciepła oraz Klimatyzacje. Praca w SUN FEE to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku.

Idea firmy:

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat. Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości.

Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.