Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Synteza OZE J.Kręblasz, A.Łukasik spółka komandytowaO firmie

5 000–50 000
netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie
    opolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku w relacjach z Klientami na podległym terenie
  • Dobór, prezentacja i promocja oferowanych produktów OZE (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki elektryczne)
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych u Klienta
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Rozwijanie kompetencji technicznych i handlowych
  • Raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy, chęć rozwoju osobistego
  • Zorientowanie na realizację założonego celu, zorientowanie na klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność)
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Samodyscyplina, umiejętność organizacji i planowania własnej pracy
  • Podstawowa znajomość obsługi MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub związanym z obsługą klientów!

To oferujemy

  • Elastyczną formę współpracy bez narzuconych celów i praktyk korporacyjnych - sam decydujesz o formie i czasie pracy!
  • Możemy zapewnić wynagrodzenie podstawowe!
  • Oferujemy wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów Twojej pracy bez limitu osiąganych dochodów!
  • Wypłacimy Ci 50% należnej prowizji po zatwierdzeniu podpisanej umowy!
  • Jeśli potrzebujesz zapewnimy Ci samochód służbowy!
  • Oferujemy cykl szkoleń produktowych oraz sprzedażowych, który umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy!
  • Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne na każdym etapie Twojej współpracy z Klientami oraz w realizacji sprzedaży!
  • Tworzymy doskonałą atmosferę pracy do osiągania założonych celów, organizujemy spotkania integracyjne!
  • U nas, znajdziesz możliwości rozwoju indywidualnego!
  • Do Twojej dyspozycji są narzędzia niezbędne do pracy intuicyjny system CRM, materiały marketingowe!

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Synteza OZE J.Kręblasz, A.Łukasik spółka komandytowa

Działamy nieprzerwanie w branży energetycznej od 2013 roku.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz magazynów energio dla klientów indywidualnych, rolników i firm na terenie całej Polski.

Naszych specjalistów cechuje duża wiedza i profesjonalizm w działaniu co potwierdzają opinię zadowolonych klientów oraz rosnąca dynamika sprzedaży produktów OZE.

Korzystamy tylko z najlepszych marek na świecie.

Przykładamy dużą wagę do jakości materiałów, które oferujemy naszym klientom. Zdajemy sobie sprawę, że instalacja ma służyć przez wiele lat.

Wszystko po to, żeby zagwarantować najwyższą jakość usług naszym Klientom.

Jesteśmy wielokrotnym laureatem plebiscytów branżowych i konsumenckich:

Orły Instalatorstwa,

Oferteo - Najlepsi

Oferteo - Profesjonalny Sprzedawca,

„Laur Zaufania”

"Polecają Nas”

Więcej o naszych osiągnięciach dowiesz się na naszej stronie internetowej: https://syntezaoze.pl/o-nas/

Dołącz do naszego zespołu specjalistów i stań się ambasadorem rewolucji ekologicznej!

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE, opolskie