Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy ds. OZE - praca w terenie

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

3 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Brodnica, Grudziądz, Toruń
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odbywał spotkania z Klientami indywidualnymi
  • Będziesz doradzał w zakresie najlepszych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej
  • Będziesz aktywnie sprzedawał produkty naszej firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV/carporty/magazyny energii)
  • Realizował ustalonych planów sprzedażowych
  • Oczekujemy indywidualnego podejścia do klienta

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży terenowej, a może w ogóle nigdy nie miałeś do czynienia ze sprzedażą, ale czujesz, że praca handlowca jest dla Ciebie, spokojnie, pokażemy Ci jak to się robi i wszystkiego nauczymy!
  • Ważne, żebyś czuł się dobrze w kontakcie z klientemJesteś osobą, która oprócz pracy ma pasje? Lubisz aktywność fizyczną, sport i rywalizację? Stawiamy na osoby aktywne, pełne pozytywnej energii do działania
  • Liczy się dla nas kreatywność oraz niespożyte pokłady energii
  • Jesteś nastawiony na osiągnięcie celu? Najlepiej na 200% :)
  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy na pracę w terenie

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy - U nas „sky is the limit” – to Ty decydujesz, ile zarobisz!
  • Prowizje wypłacane już przed montażem
  • Wygodne auto służbowe, telefon, iPad
  • Nawet 80% spotkań umawianych przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Pełne wsparcie Regionalnego Menadżera Sprzedaży
  • Prywatna opieka medyczna po okresie wdrożeniowym
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia z produktów oraz z technik sprzedaży
  • Dostęp do platformy szkoleniowej (e-learning)
  • Realne możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy dopasowane do Twoich potrzeb
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport i MultiLife po pierwszym miesiącu pracy
  • Podstawowa kwota wynagrodzenia 3 000 - 15 000 zł

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • iPad
  • e-learning
  • konkursy firmowe

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to wyjątkowa organizacja! W niecałe dwa lata, z małego start-upu osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów rynku branży OZE. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zatrudniliśmy kilkaset osób, a także wprowadziliśmy całą gamę nowych produktów. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, w swojej ofercie mamy także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, a od niedawna także magazyny energii. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy usługę bilansowania 1:1, świadczymy audyty pomontażowe, a jako jedyni posiadamy własne, unikatowe moduły.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!

Jesteś gotowy?

Do dzieła!

Przedstawiciel handlowy ds. OZE - praca w terenie, Brodnica