Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. OZE - praca w terenie

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

3 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jędrzejów, Kielce, Busko-Zdrój, Sandomierz, Pińczów, Staszów, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Włoszczowa

  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odbywał spotkania z Klientami indywidualnymi

  • Będziesz doradzał w zakresie najlepszych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej

  • Będziesz aktywnie sprzedawał produkty naszej firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV/carporty/magazyny energii)

  • Realizował ustalonych planów sprzedażowych

  • Oczekujemy indywidualnego podejścia do klienta

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży terenowej, a może w ogóle nigdy nie miałeś do czynienia ze sprzedażą, ale czujesz, że praca handlowca jest dla Ciebie, spokojnie, pokażemy Ci jak to się robi i wszystkiego nauczymy!

  • Ważne, żebyś czuł się dobrze w kontakcie z klientemJesteś osobą, która oprócz pracy ma pasje? Lubisz aktywność fizyczną, sport i rywalizację? Stawiamy na osoby aktywne, pełne pozytywnej energii do działania

  • Liczy się dla nas kreatywność oraz niespożyte pokłady energii

  • Jesteś nastawiony na osiągnięcie celu? Najlepiej na 200% :)

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy na pracę w terenie

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy - U nas „sky is the limit” – to Ty decydujesz, ile zarobisz!

  • Prowizje wypłacane już przed montażem

  • Wygodne auto służbowe, telefon, iPad

  • Nawet 80% spotkań umawianych przez Dział Wsparcia Sprzedaży

  • Pełne wsparcie Regionalnego Menadżera Sprzedaży

  • Prywatna opieka medyczna po okresie wdrożeniowym

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Kompleksowe szkolenia z produktów oraz z technik sprzedaży

  • Dostęp do platformy szkoleniowej (e-learning)

  • Realne możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy dopasowane do Twoich potrzeb

  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport i MultiLife po pierwszym miesiącu pracy

  • Podstawowa kwota wynagrodzenia 3 000 - 15 000 zł

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • iPad

  • e-learning

  • konkursy firmowe

Edison Energia to wyjątkowa organizacja! W niecałe dwa lata, z małego start-upu osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów rynku branży OZE. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zatrudniliśmy kilkaset osób, a także wprowadziliśmy całą gamę nowych produktów. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, w swojej ofercie mamy także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, a od niedawna także magazyny energii. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy usługę bilansowania 1:1, świadczymy audyty pomontażowe, a jako jedyni posiadamy własne, unikatowe moduły.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!

Jesteś gotowy?

Do dzieła!

Przewiń do profilu firmy