Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE (Sieć Partnerska)

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

7 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż instalacji PV i produktów dodatkowych (pompy ciepła, ładowarki, carporty, magazyny energii)

  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych

  • Dbanie o zadowolenie klienta - tym się wyróżniamy!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C lub D2D

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów biznesowych

  • Determinacja w dążeniu do celu, pełne zaangażowanie i świetna organizacja czasu pracy

  • Gotowość do prowadzenia własnego biznesu

To oferujemy

  • Szerokie portfolio produktów Premium i najwyższą jakość obsługi Klienta

  • Bardzo wysokie i najszybciej wypłacane prowizje na rynku - Ty decydujesz, ile zarobisz!

  • Nowoczesne narzędzia ułatwiające finalizację sprzedaży,

  • Kompleksowy pakiet szkoleń wdrożeniowych opracowany przez ekspertów - zdobędziesz cenną wiedzę i umiejętności w branży przyszłości

  • Wsparcie doświadczonego Menadżera Sprzedaży,

  • Silną markę i współpracę z firmą z TOP 2 na rynku OZE,

  • Sprawdzony model biznesowy, który zapewni Ci szybki start!

Edison Energia to wyjątkowa organizacja! W niecałe dwa lata, z małego start-upu osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów rynku branży OZE. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zatrudniliśmy kilkaset osób, a także wprowadziliśmy całą gamę nowych produktów. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, w swojej ofercie mamy także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, a od niedawna także magazyny energii. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy usługę bilansowania 1:1, a jako jedyni posiadamy własne, unikatowe moduły.

Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów branży OZE w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!!!

Przewiń do profilu firmy