Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

PGEOZE PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja oferty i aktywna sprzedaż produktów z branży OZE

  • Profesjonalna obsługa klientów od przygotowania kalkulacji, oferty do podpisania umowy

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie klientów sektora B2B, B2C

  • Obsługa klientów z leadów sprzedażowych

  • Raportowanie wyników pracy

  • Reprezentowanie firmy zgodnie z jej standardami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży (niekoniecznie branża OZE)

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętności interpersonalne do nawiązywania relacji handlowych z klientami

  • Umiejętności negocjacji i znajomość technik sprzedaży

  • Samodzielności w planowaniu i organizacji pracy

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, prace, B2B

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Wsparcie sprzedażowe przez poszczególne działy (techniczny, finansowy)

  • Wysoki poziom prowizji bez górnej granicy

  • Pakiet benefitów (opieka Polmed, karta Multisport)

  • Niezbędne narzędzia do pracy (tablet, telefon służbowy, pakiet materiałów operacyjnych)

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych z zakresu OZE, technik sprzedaży, obsługi klienta

  • Możliwość awansu w strukturze firmy (prowadzenie własnego zespołu sprzedażowego)

  • Pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży.

PGEozePV energia

To przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat.

Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.

Przewiń do profilu firmy