Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

EPG Sp. z o.oO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż Pomp Ciepła dla Klientów z sektora B2C oraz B2B,
  • dbanie o wysoki poziom obsługi klienta i wsparcie posprzedażowe (przy współpracy z biurem),
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • analiza rynku oraz potrzeb partnerów biznesowych,
  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji,
  • planowanie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • gotowość do aktywnej sprzedaży w terenie,
  • umiejętność prowadzenia spotkań i negocjacji,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek niezbędny),
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • chęć do rozwoju i zdobywania wiedzy
  • nie wymagamy doświadczenia w branży - wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

  • bezpośrednie wsparcie portfelem klientów pozyskanych wewnętrznie ( przekazanie leadów)
  • dostęp do biblioteki z najlepszą wiedzą opracowaną przez specjalistów w dziedzinach OZE i sprzedaży
  • możliwość rozwoju w branży OZE, która aktualnie przeżywa swój rozkwit,
  • pracę w zgranym zespole, w którym wszyscy mówimy sobie po imieniu,
  • wsparcie managera regionu oraz specjalistów ds. wsparcia sprzedaży,
  • profesjonalny kalkulator do tworzenia ofert,
  • rozbudowany i intuicyjny system CRM,
  • wsparcie inżynierów oraz zaplecze biurowe pozwalające Ci skupić się na Twoich celach,
  • zapewnienie obsługi kredytowania dla klientów,
  • profesjonalną organizację montażu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Przedstawiciel handlowy ds. OZE, śląskie