Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. pomp ciepła

APP ENERGY sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów OZE dla klientów biznesowych i indywidualnych

  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientem

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań OZE

  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami i praca na poleceniach

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • Dobór i prezentacja produktów OZE (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki elektryczne)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (w terenie)

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy, chęć rozwoju osobistego

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte sukcesami

  • Samodyscyplina, umiejętność organizacji i planowania własnej pracy

  • Entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy z klientem

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE! Zwłaszcza w obszarze klientów biznesowych

  • Wynagrodzenie na bardzo atrakcyjnym systemie prowizyjnym

  • Strategie skutecznej sprzedaży produktów OZE oraz OZE Biznes

  • Dogodną formę zatrudnienia –B2B - nienormowany czas pracy!

  • Z czasem otrzymasz skuteczne wsparcie Twojej sprzedaży dzięki leadom.

  • Pełen zakres szkoleń wdrożeniowych.

  • Samochód służbowy, telefon - dla osób, które osiągną cele sprzedażowe po okresie próbnym

  • Spełnienie zawodowe i radość z pracy.

Wieloletnie doświadczenie Firmy w branży OZE, pozwala nam na niezwykle profesjonalny dobór najlepszego rozwiązania dla każdego klienta. Ponadto instalatorzy APP Energy wykonali już setki instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych jak również biznesowych, przez co montaż paneli fotowoltaicznych przebiega szybko i profesjonalnie. OZE jest dla nas nie tylko pracą, ale także pasją, dzięki czemu nieustannie zwiększamy wiedzę na różne tematy związane z sektorem energetycznym. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie, jednakże inwestycje wykonujemy na terenie całej polski. Wszystko po to, żeby zagwarantować najwyższą jakość usług.

Dołącz do naszego zespołu specjalistów i odnajdź prawdziwą radość z pracy.

Przewiń do profilu firmy