Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. pomp ciepła

LGF sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów przekazanych przez Spółkę- jeździsz na spotkania, które są już umówione przez nasz działa Call Center. Twoim zdaniem jest tylko finalizowanie sprzedaży
  • Sprzedaż pomp ciepła
  • Prowadzenie dynamicznych, treściwych prezentacji handlowych
  • Finalizowanie uzgodnień z Klientami
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Prawa jazdy kat. B i dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (obsługujesz klientów tylko z obszaru swojego województwa)
  • Wyróżniające Cię: zaangażowanie, inicjatywę, komunikatywność, dokładność, motywację oraz chęć rozwoju

To oferujemy

  • Umowę zlecenie lub B2B
  • WYSOKIEJ KALORYCZNOŚCI LEADY SPRZEDAŻOWE pozwalające codziennie podpisywać kilka kontraktów z klientami!
  • Rozliczanie za sprzedaż
  • Wsparcie merytoryczne oraz rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują cię do pracy
  • Szkolenia rozwojowe oraz częste integracje zespołowe
  • Możliwość budowania własnego zespołu

Przedstawiciel Handlowy ds. pomp ciepła, małopolskie