Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. produktów OZE

PGEOZE PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • Odbywanie spotkań umówionych przez dział Wsparcia Sprzedaży

  • Dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta

  • Sprzedaż innowacyjnych produktów branży OZE

  • Raportowanie wyników pracy

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dbanie o wysokie standardy obsługi klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży bezpośredniej (niekoniecznie branża OZE)

  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Samodzielności w planowaniu i organizacji pracy

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (zlecenie lub B2B)

  • Pełne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy z klientem

  • Pakiet szkoleń cyklicznych - produktowych oraz sprzedażowych, które będą podnoisiły Twoje kompetencje.

  • Wsparcie sprzedażowe przez poszczególne działy (techniczny, finansowy, marketingowy)

  • Pakiet benefitów (opieka Polmed, karta Multisport)

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość awansu w strukturze firmy (prowadzenie własnego zespołu sprzedażowego)

  • Pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

To przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych. Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat. Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.

Przewiń do profilu firmy