Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy ds. Przesyłek Kurierskich

Solid Security Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i realizacja planów sprzedaży

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów

  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe

  • Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka nad obecnymi klientami na każdym etapie współpracy

  • Praca stacjonarna oraz mobilna

Nasze wymagania

  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

  • Pakiet szkoleń

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy

  • Szkolenie wstępne

  • Dobrą atmosferę w pracy