Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Refood

SARIA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa SARIA  zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z wiodących specjalistów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie przetwarzania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego oraz żywności, która z różnych względów nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Oddziału ReFood osoby na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: biuro w Zakładzie SARIA Polska sp. z o.o. w Wielkanocy. Podległy teren południe Polski.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów (sklepy, sieci handlowe, punkty gastronomiczne, placówki zbiorowego żywienia, producenci żywności),
  • realizacja planów sprzedażowych na przydzielonym terenie,
  • przygotowywanie i składanie ofert handlowych, udział w przetargach,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • sprawowanie kontroli nad terminowym spływem należności,
  • współpraca z działem obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:

  • predyspozycje do pracy na stanowisku handlowca,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i samodzielnego planowania dnia pracy,
  • komunikatywność, kreatywność, entuzjazm i optymizm,
  • mile widziana znajomość rynku B2B,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i podejmowania ciekawych wyzwań,
  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie grupowe,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do kwalifikacji i zaangażowania,
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o nas na stronie: www.saria.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy