Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku – Algida

  • Wałbrzych, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zarządzamy działami sprzedaży dla Unilever, Danone, Żywiec Zdrój, KraftHeinz, Bonduelle, mBank. Mamy 16 lat doświadczenia, jesteśmy liderem branży, zatrudniamy ponad 1.000 PH na umowę o pracę, docieramy do 80.000 sklepów w całej Polsce.

    Praca u nas zapewni Ci udział w programie rozwojowym – zainwestuj w swoje kompetencje!

    opisopis

    Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Unilever Polska i marki Algida poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów Algida na podległym terenie. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym.

    Miejsce pracy: Wałbrzych, Wrocław
    Wynagrodzenie:
    4 - 6 tys. zł
    przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii

    Obowiązki:

    • aktywne i systematyczne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie (m.in.  klientów typu: Horeca, stacje benzynowe, kina, kioski, miejsca wypoczynku, parki, biura, markety budowlane, dworce kolejowe, lotniska itp.)
    • promowanie i sprzedaż produktów Algida
    • egzekucja ustaleń, skuteczne i trwałe wprowadzenie standardów wśród nowo pozyskanych klientów
    • realizacja wyznaczonych planów
    • raportowanie wyników pracy
    • analiza rynku i konkurencji

    Oczekujemy:

    • minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej i pozyskiwaniu klientów
    • znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych
    • umiejętności prezentacji
    • determinacji w dążeniu do celu
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
    • dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania
    • umiejętności pracy w sytuacjach stresowych
    • wyobraźni i kreatywności
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    Oferujemy:
    sprzedaż markowych
    produktów – Algida
    umowa o pracę
    atrakcyjne
    wynagrodzenie
    i system premiowy

    niezbędne narzędzia
    pracy (telefon, tablet)
    nowy samochód
    służbowy
    pakiet medyczny
    Luxmed

    dofinansowanie
    karnetu sportowego
    stały rozwój i doświadczenie
    w sprzedaży
    oraz pozyskiwaniu klientów

    Oferujemy:

    • sprzedaż markowych produktów – Algida
    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)
    • nowy samochód służbowy
    • pakiet medyczny Luxmed
    • dofinansowanie karnetu sportowego
    • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży oraz pozyskiwaniu klientów
    Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia

    Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres rekrutacja@targetpro.pl

    O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k  przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: www.targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.