Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku i Promocji

Target PRO O firmie

4 0007 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i systematyczne poszukiwanie oraz pozyskiwanie sklepów detalicznych do programu promocyjnego

  • negocjowanie i podpisanie umów dotyczących współpracy z pozyskanymi punktami

  • prezentacja, wdrożenie oraz egzekucja ustaleń, skuteczne i trwałe wprowadzenie standardów wśród nowo pozyskanych klientów

  • samodzielne planowanie tygodnia pracy (trasówki, spotkania, prezentacje, szkolenia personelu z obsługi programu rekomendacyjnego)

  • realizacja wyznaczonych planów

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C, pozyskiwaniu klientów, branży FMCG u producenta bądź dystrybutora

  • bardzo dobrej znajomości obsługiwanego terenu

  • bardzo dobrej samodzielnej organizacji pracy i umiejętności długoterminowego planowania

  • nieszablonowego i kreatywnego podejścia do rozwoju rynku

  • znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • umiejętności prezentacji

  • determinacji w dążeniu do celu

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z wysoką premią

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)

  • Komfortowy samochód służbowy

  • Pakiet medyczny Luxmed

  • Dofinansowanie karnetu sportowego

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży FMCG

  • Wsparcie merytoryczne

Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy