Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować na znanym Ci terenie?

    Chcesz decydować o optymalnym wykorzystaniu Twojego czasu?

    Chcesz być w grupie dynamicznych osób?

    Poszukujemy osób takich jak Ty

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

    Region: woj podlaskie

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż usług elektronicznej sprzedaży w środowisku klientów B2B
    • Budowanie trwałych relacji z pozyskiwanymi klientami
    • Zarządzanie relacjami z aktualnymi Partnerami Spółki
    • Realizacja planów sprzedaży produktów / usług
    • Raportowanie wyników aktywności handlowej
    • Monitorowanie działań konkurencji na powierzonym obszarze
    • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Reprezentanta Handlowego w środowisku klientów B2B
    • Doświadczenie handlowe w branży będzie dodatkowym atutem
    • Oczekujemy zgłoszeń kandydatów, których cechuje: samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, rzetelność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę w Zespole Sprzedaży w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy oraz premii – miesięcznych i kwartalnych
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Samodzielne stanowisko
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Szkolenia sprzedażowe, produktowe
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
    • Prywatna opieka medyczna
    bottom